09122730483

کاغذ دیواری

در شرکت طراحی دکوراسیون رام دکور می توانید انواع و اقسام کاغذ دیواری را مشاهده نموده و بر مبنای نیاز خود مناسب ترین نوع کاغذ دیواری را خریداری نمایید. کاغذ دیواری نوعی پوشش است که برای دیوارهای منازل، اداره و هتل ها به کار برده میشود و توسط چسب های مخصوص به سطح دیوار چسبانده میشود. به غیر از حمام و آشپزخانه در تمامی نقاط یک خانه از کاغذ دیواری بمنظور پوشش دیوارها استفاده میشود. خرید کاغذ دیواری به دلیل طرح های متنوعی که دارد یکی از تکنیک های زیباسازی طراحی دکوراسیون محسوب میشود. شرکت های زیادی وجود دارند که کاغذ دیواری با طرح های متنوع تولید و به بازار عرضه میکنند. انواع طرح های کاغذ دیواری:

  1. برخی از کاغذ دیواری ها از طرح های مشخص و مخصوص برخوردار هستند و همانند نقاشی میمانند.
  2. طرح هایی که به نام های استیکر وال و یا چسبانک دیواری شناخته میشوند.
  3. کاغذ دیواری های دیگری نیز وجود دارند که از طرح ها و نقوش کوچک تکراری بر روی آنها استفاده شده است.

امروزه و با وجود فروش کاغذ دیواری در انواع مختلف دیگر کمتر کسی را میتوان یافت که از رنگ برای پوشش دیوارها استفاده کند. کاغذ دیواری انواع گوناگونی دارند که برخی از آنها عبارتند از کاغذ دیواری هتلی ، کاغذ دیواری با روکش وینیل، کاغذ دیواری نان وون یا همان منسوج نبافته، کاغذ دیواری با وینیل سخت، کاغذ دیواری وینیل فابریک بک، کاغذ دیواری لوکس و غیره.

کاغذ دیواری با روکش وینیل از قابلیت شستشو و ضد لک برخوردار بوده و باعث شده تا علاوه بر پذیرایی و اتاق ها از آن در آشپزخانه نیز استفاده شود. متریال به کار رفته در ساخت این نوع کاغذ دیواری، کاغذ و روکش طرح دار میباشد که مقاومت بسیار خوبی در برابر چربی و همچنین رطوبت دارد.

کاغذ دیواری نان وون از انواع کاغذ دیواری است که قابلیت برداشتن کاغذ و دوباره چسباندن را دارد. کاغذ دیواری نان وون در هنگام نصب مجدد نیازی به چسب زدن ندارد و از صرفه اقتصادی بالایی نسبت به سایر انواع کاغذ دیواری برخوردار است. از این نوع کاغذ دیواری به دلیل سبک بودن در نشیمن و یا اتاقها استفاده میشود.

کاغذ دیواری با وینیل سخت از انواع کاغذ دیواری با روکش بسیار مقاوم است که روکش آن از وینیل جامد پوشانده شده است. از مزیت کاغذ دیواری با وینیل سخت میتوان به جدا شدن راحت از سطح دیوار و شستشوی آن اشاره کرد. در محیط هایی که ممکن است دیوارها همواره در معرض لک و چربی قرار بگیرند، این نوع کاغذ دیواری گزینه بسیار مناسبی میباشد. البته باید به یاد داشته باشید که هر گونه برخورد اشیا به آن باعث پارگی و از بین رفتن کاغذ دیواری با وینیل سخت خواهد شد و حتی المقدور در مکان هایی همچون انباری و کارگاه ها از استفاده آن اجتناب کنید.

کاغذ دیواری وینیل فابریک بک خود به سه دسته تقسیم میشود. وینیل جامد، کاغذی و کاغذ های غیربافته شده از انواع کاغذ دیواری وینیل فابریک بک هستند. کاغذ دیواری وینیل فابریک بک(وینیل جامد) برای کسانی مناسب و پیشنهاد میشود که به دنبال کاغذ دیواری ضد لک و مقاوم  و همچنین قابل شستشو میباشند.

کاغذ دیواری وینیل فابریک بک(کاغذی) از کاغذ دیواری های کاغذی با پوشش طرح دار میباشند که طرح مورد نظر بر روی آنها چاپ شده است. این نوع کاغذ دیواری از روکش برخوردار نمیباشد اما برخی از این نوع کاغذ دیواری دارای روکشی میباشند که از آنها محافظت میکند. کاغذ دیواری وینیل فابریک بک(غیر بافته شده) از وینیل در روکش خود بهره میبرند که باعث شده از مقاومت بسیار بالایی برخودار باشند و بتوان در حمام و آشپزخانه از آن استفاده نمود.

اگر در خرید کاغذ دیواری مردد هستید و نمیدانید از چه نوع کاغذ دیواری برای منزل یا محیط کار خود استفاده کنید و همچنین از قیمت کاغذ دیواری نیز بی اطلاع هستید بهتر است از شرکت  صاحب نام و پیشرو در زمینه دکوراسیون داخلی و همچنین فروش کاغذ دیواری کمک بگیرید تا کاغذ دیواری با کیفیت و قیمت مناسب را به شما معرفی و همچنین نصب کنند.

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 / 10
از 1 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :