09122730483

کاغذ دیواری سنتی

رام دکور ارائه دهنده انواع کاغذ دیواری اعم از کاغذ دیواری سه بعدی ، کاغذ دیواری لوکس و همچنین کاغذ دیواری سنتی می باشد که در این بخش به آن می پردازیم. همگی ما گهگاهی دلمان برای گذشته تنگ میشود و تمایل داریم تا در خانه خود از لوازمی استفاده کنیم که ما را به یاد دوران گذشته یا کودکی بیندازد. یکی از پوشش هایی که میتواند بر روی دیوار های خانه شما نصب شود و حس نوستالژی را در شما زنده کند کاغذ دیواری سنتی میباشد. این کاغذ دیواری از طرح های کلاسیک و قدیمی بر روی برخوردار است که در گذشته از آنها استفاده زیادی میشد.

کاغذ دیواری سنتی فقط شامل یک طرح و رنگ نیست. طرح و رنگ های استفاده شده در کاغذ دیواری بسیار متنوع میباشد و میتوانید نسبت به سلیقه و علاقه خود یکی از این طرح ها را انتخاب و در خانه خود استفاده کنید.

کاغذ دیواری سنتی تفاوت هایی با کاغذ دیواری امروزی و مدرن دارد. همانطور که به یاد دارید کاغذ دیواری در گذشته تمام قسمت های منزل را پوشش میدادند. کاغذ دیواری سنتی نیز به همین گونه عمل میکند و قابلیت نصب در تمام قسمت های منزل را دارد.

کاغذ دیواری سنتی بر خلاف کاغذ دیواری های مدرن حس گرم و آرامش بخشی را به ساکنین منزل منتقل میکند. در انتخاب کاغذ دیواری سنتی به یاد داشته باشید که فقط روی طرح و رنگ حساسیت به خرج ندهید. کاغذ دیواری سنتی باید همانند بسیاری از انواع کاغذ دیواری دارای ویژگی هایی باشد.

قابل شستشو بودن یکی از ویژگی هایی میباشد که یک کاغذ دیواری سنتی باید داشته باشد. کاغذ دیواری سنتی را از نوعی تهیه کنید که بتوان سطح آنرا به راحتی با آب و مواد شوینده پاک کنید. بخصوص اگر کاغذ دیواری سنتی را برای قسمت های پر رفت و آمد استفاده میکنید به قابل شستشو بودن آن توجه کنید.

ضد ضربه بودن یکی دیگر از نکات خرید کاغذ دیواری از نوع سنتی میباشد. در برخی از کاغذ دیواری ها به محض برخورد اشیا نوک تیز پارگی و یا تو رفتگی ایجاد میشود که از نقاط ضعف آن به شمار می آید.

نکته ای دیگری که در مورد خرید کاغذ دیواری  وجود دارد رنگ آن میباشد. رنگ کاغذ دیواری سنتی را نسبت به نورگیر بودن یا نبودن اتاق و پذیرایی انتخاب کنید. اگر فضای اتاق شما قابلیت نور گیر دارد میتوانید از رنگ های تیره در انتخاب کاغذ دیواری سنتی استفاده کنید ولی اگر فضای شما نور گیر خوبی ندارد بهتر است از رنگ های روش بهره بگیرید.

10 / 10
از 1 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :