09122730483

کاغذ دیواری سه بعدی

رام دکور ارائه دهنده انواع کاغذدیواری در طرح ها و رنگ های مختلف به ویژه کاغذ دیواری سه بعدی می باشد. برای خرید کاغذ دیواری در انواع مختلف با ما در تماس باشید. همانطور که میدانید کاغذ دیواری انواع مختلفی دارد و همگی آنها در زیبایی دکوراسیون داخلی نقش بسزایی دارند. امروزه شاهد هستیم که انواع مختلف کاغذ دیواری برای فروش به بازار عرضه میشوند که یکی از زیباترین و جدید ترین آنها کاغذ دیواری سه بعدی میباشد.کاغذ دیواری سه بعدی که چند وقتی است وارد بازار شده از طرح های سه بعدی بر روی آن استفاده شده است و بسیار زیبا میباشد.

ویژگی های کاغذ دیواری سه بعدی:

1.  ازکاغذ دیواری سه بعدی بر خلاف کاغذ های سنتی میتوان در محیط های گوناگون نیز استفاده نمود. از کاغذ دیواری سه بعدی در هتل ها، لابی ها، فروشگاه ها و از این دست محیط ها استفاده زیادی میشود.

2.  کاغذ دیواری سه بعدی برای جلب توجه بهترین گزینه میباشد. این نوع کاغذ دیواری به دلیل اینکه از طرح های سه بعدی و بسیار طبیعی برخوردار است باعث میشود تا نظر هر بیننده ای را به خود جلب کند.

3. کاغذ دیواری سه بعدی را میتوان در برخی قسمت های ساختمان استفاده نمود. بیشتر انواع کاغذ دیواری را نمیتوان فقط در برخی از قسمت های ساختمان به کار برد و باید به طور کلی در همه جای ساختمان استفاده شوند. از کاغذ دیواری سه بعدی میتوان تنها در قسمت هایی همچون پشت مبل ها، پشت تلویزیون به راحتی استفاده نمود.

نکاتی در مورد انتخاب و به کارگیری کاغذ دیواری سه بعدی:

1. نور پردازی در قسمت هایی که کاغذ دیواری سه بعدی استفاده شده است بسیار مهم است. از نور پردازی هایی در این قسمت باید استفاده کنید تا باعث جلب توجه بیننده و حاضرین شود.

2. طرح های کاغذ دیواری سه بعدی را به گونه ای انتخاب کنید که با طراحی کوراسیون  شما سازگاری داشته باشد. به طور مثال از کاغذ دیواری سه بعدی که برای قسمت هایی همچون راهرو ها استفاده میشود نمیتوان برای پشت مبل ها استفاده نمود.

3. به جنس کاغذ دیواری سه بعدی دقت کنید. تنها زیبایی مهم نیست و باید کاغذ دیواری شما از قابلیت هایی همچون مقاومت بالا در برابر پارگی و همچنین برخورد اشیا نوک تیز برخوردار باشد.

10 / 10
از 1 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :