09122730483

کاغذ دیواری لاکچری

کاغذ دیواری های زیادی در طرح و رنگ های متنوع وجود دارند که برای دکوراسیون های مدرن و همچنین کلاسیک به کار میروند. برخی از کاغذ دیواری ها دارای طرح های ساده و برخی دیگر بسیار جذاب و شیک هستند. انتخاب هر یک از انواع کاغذ دیواری بستگی به سلیقه مشتری دارد. برخی از مردم ترجیح میدهند که از کاغذ دیواری های ساده و برخی نوع بسیار شیک و مجلل آنرا میپسندند. برای افراد سخت پسند نوعی از کاغذ دیواری وجود دارد که به آن کاغذ دیواری لاکچری میگویند. این نوع کاغذ دیواری دارای طرح و رنگ هایی است که با کاغذ دیواری های دیگر متفاوت است.

از کاغذ دیواری لاکچری بیشتر در ساختمان هایی استفاده میشود که نو ساز هستند و یا تازه مورد بازسازی قرار گرفته اند. در انتخاب کاغذ دیواری لاکچری با اینکه طرح و رنگ های بی نظیری دارد باید نکات بسیار مهمی رعایت شود:

یکی از نکات بسیار مهم در خرید کاغذ دیواری از نوع لاکچری مربوط به کلاسیک و یا مدرن بودن آن میشود. اگر دکوراسیون مدرن دارید باید از کاغذ دیواری لاکچری با طرح های مدرن استفاده شود تا تناسب بین کاغذ و دکوراسیون ایجاد شود. برای ساختمان های با دکوراسیون کلاسیک نیز باید از کاغذ دیواری لاکچری کلاسیک استفاده شود.

دومین نکته در انتخاب کاغذ دیواری لاکچری به روشن و یا تیره بودن رنگ آن مربوط میشود. برخی از ساختمان ها نورگیر خوبی ندارند و این بدین معناست که نور آفتاب نمیتواند فضای داخلی ساختمان را پوشش دهد. در این مواقع بهتر است از کاغذ دیواری لاکچری با رنگ های روشن استفاده شود تا بتواند مقداری از کمبود نور را جبران کند. اگر فضای ساختمان روشن و نورگیری دارید میتوانید کاغذ دیواری های رنگ تیره را نیز به کار ببرید و مشکلی بوجود نخواهد آمد.

نکته سومی که باید برای انتخاب کاغذ دیواری لاکچری در نظر بگیرید، ضد آب و ضد ضربه بودن است. کاغذ دیواری هایی که تحت نام لاکچری به فروش میرسند علاوه بر زیبایی باید از ویژگی های دیگری نیز برخوردار باشند. ممکن است با دیدن طرح های کاغذ دیواری لاکچری بلافاصله نسبت به خرید کاغذ دیواری بدون در نظر داشتن برخی نکات اقدام کنید ولی باید بدانید که باید کاغذ دیواری هایی را انتخاب کنید که در برابر ضربه و همچنین آب و رطوبت مقاوم باشد. مخصوصا اگر از خانواده های پرجمعیت و پر رفت و آمد هستید باید کاغذ دیواری انتخابی شما از این ویژگی ها برخوردار باشد.

10 / 10
از 1 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :