09122730483

کاغذ دیواری لوکس

یک نوع بسیار زیبا از کاغذ دیواری نیز وجود دارد که به آن کاغذ دیواری لوکس میگویند. از کاغذ دیواری لوکس در خانه و ویلاهای مدرن و لوکس در قسمت نشیمن استفاده فراوانی میشود. معمولا کاغذ دیواری لوکس در یک قسمت از پذیرایی و منزل استفاده میشود و به طور کلی در تمامی خانه استفاده نمیشود.

کاغذ دیواری لوکس قابلیت جدا سازی از دیوار و شستشو دارد. بعد از اتمام شستشو میتوان آن را دوباره بر روی دیوار به کار برد. کاغذ دیواری لوکس از طرح ها و رنگ های بسیار خاص و ویژه ای بهره  میبرد و قابلیت ضد خش و ساییدگی دارد. بر خلاف سایر کاغذ دیواری ها، کاغذ دیواری لوکس بر اثر نور خورشید به مرور دچار رنگ پریدگی و کمرنگ شدن نمیشود.

در خصوص خرید کاغذ دیواری و انواع کاغذ دیواری لوکس ، مشاوره و تماس با شرکت های فروش کاغذ دیواری و با تجربه در زمینه دکوراسیون داخلی که نماینده و واردکننده انواع کاغذ دیواری هستند و کیفیت و قیمت مناسب را الگوی خود قرار داده اند بهترین پیشنهاد ما به شما میباشد. شرکت طراحی دکوراسیون رام دکور یکی از برترین شرکت ها در زمینه فروش کاغذ دیواری لوکس می باشد. برای خرید کاغذ دیواری لوکس با ما تماس بگیرید. با پیشرفت تکنولوژی، کاغذ دیواری ها نیز دچار تحولات زیادی شدند و روز به روز امکانات جدیدی به آنها اضافه میشود.

تحولات ایجاد شده در انواع کاغذ دیواری:

  1. برای مجموعه هایی که مایل هستند تا از طرح ها  و رنگ های متناسب با فعالیت خود بر روی کاغذ دیواری  استفاده کنند، فن آوری های چاپ جدیدی همچون چاپ با اشعه یو وی تولید شده است که میتواند کاغذ دیواری سفارشی را ایجاد کرده  و هنرها و عکس های دیجیتال بر روی کاغذ دیواری لوکس پدید آورد. فضای داخلی خانه مانند اتاق ها، لابی ها و همچنین باشگاه های ورزشی میتوانند با اینگونه کاغذ دیواری ها تزیین شوند. سبک هنری یکی از طرح های کاغذ دیواری میباشد که اولین بار یک شرکت تایوانی بر روی کاغذ دیواری به کار برد.
  2. یک نوع از کاغذ دیواری به تازگی تولید و عرضه میشود که میتواند امواج تولید شده از وای فای و همچنین تلفن همراه را برگردانده و مانع از ورود و خروج این امواج به اتاق ها شود. این کاغذ دیواری که در قرن ۲۱ در حال رشد و توسعه هستند میتوانند به خوبی حریم شخصی فرد را حفظ کنند. پوشش این کاغذ دیواری ها از نقره بوده و سیگنال های ورودی را برمیگردانند. اخیرا یک شرکت اسپانیایی اعلام کرده است که نوعی کاغذ دیواری تولید کرده که به عنوان واسط کامپیوتری از وب کم، پروژکتور و همچنین سنسور حرکتی بهره میبرد.
  3. کاغذ دیواری ضد زلزله از انواع کاغذ دیواری ها میباشد که اولین بار توسط یک شرکت آلمانی تولید شد ومقاومت بسیار خوبی را به دیوار میدهد تا در صورت وقوع زلزله لرزش را به تمامی دیوار ها پخش کند. فشار در صورتی که بر روی تمامی دیوارها پخش شود باعث خرابی و آسیب کمتر دیوارها میشود. 

 

 

 

 

 

 

 

10 / 10
از 1 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :