09122730483

کاغذ دیواری نانو

چند سالی است که از تکنولوژی نانو برای ساخت محصولات مختلف استفاده میشود. یکی از محصولاتی که از تکنولوژی نانو در ساخت آن مورد استفاده قرار میگیرد کاغذ دیواری میباشد. کاغذ دیواری نانو از بهترین نوع کاغذ دیواری هایی میباشد که امروزه در بازار به فروش میرسد. کاغذ دیواری نانو از ویژگی های زیادی برخوردار است.

 از ویژگی های کاغذ دیواری نانو کثیف نشدن آن در گذشت زمان میباشد. بسیاری از کاغذ دیواری هایی که در بازار وجود دارند بعد از مدتی کثیف میشوند. اگر کاغذ دیواری قابلیت شستشو باشد میتوان سطح آنرا با مواد شوینده تمیز نمود ولی اگر قابلیت شستشو نداشته باشد باید آنرا با کاغذ نو تعویض کرده و یا تا آخر تحمل نمود. البته کاغذ دیواری قابل شستشو نیز ممکن است بعد از مدتی به دلیل برخورد آب از سطح دیوار بلند شده و نمای بدی را ایجاد کند.

کاغذ دیواری که چرب میشوند را به سختی میتوان تمیز نمود. تمیز کردن چربی از روی کاغذ دیواری بسیار مشکل میباشد و ممکن است باعث کنده شدن آن از سطح شود. بهترین کار برای خلاص شدن از این کار، استفاده از کاغذ دیواری نانو میباشد. کاغذ دیواری نانو به هیچ وجه چربی را به خود جذب نمیکند و از همین رو دیگر نیازی به پاک کردن آن نمیباشد.

در خرید کاغذ دیواری برای اتاق کودک در نظر داشته باشید که قابلیت ضد حساسیت داشته باشند زیرا کودکان نسبت به برخی از کاغذ دیواری ها آلرژی دارند و ممکن است مشکلاتی برای آنها بوجود آید. کاغذ دیواری نانو کاملا ضد حساسیت میباشد و هیچ مشکلی برای آنها پیش نخواهد آمد.

فرسودگی بر اثر آفتاب یکی از شایعترین مشکلاتی است که همواره برای انواع کاغذ دیواری بوجود می آید. زمانی که نور مستقیم آفتاب به سطح کاغذ دیواری بتابد به مرور رنگ آن عوص شده و در نهایت فرسوده میشود. کاغذ دیواری نانو در برابر نور آفتاب مقاوم است و هیچ عکس العملی از خود نشان نمیدهد. کاغذ دیواری نانو حتی اگر برای مدت بسیار طولانی نیز در معرض نور خورشد قرار بگیرد هیچگونه افت کیفیت و فرسایشی در آن بوجود نخواهد آمد.

هیچ کاغذ دیواری وجود ندارد که از قابلیت عایق صدا برخوردار باشد. تمامی کاغذ دیواری ها صدا را به طور کامل ار خود عبور میدهند. کاغذ دیواری نانو این قابلیت را دارد تا به میزان ۲۰ دسیبل از شدت صدا بکاهد.

10 / 10
از 1 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :