09122730483

طراحی دکوراسیون مدرن

طراحی دکوراسیون برای منازل و ادارات به سمت مدرن شدن پیش میروند. بسیاری از مردم ترجیح میدهند سبک های سنتی و قدیمی را کنار گذاشته و از سبک های مدرن برای دکوراسیون داخلی منازل و ادارات استفاده کنند.

در طراحی دکوراسیون مدرن مانند روش های سنتی نیازی به محیط و فضای بزرگی برای ایجاد یک دکوراسیون مدرن نیست. در اصل هدف از طراحی دکوراسیون مدرن ایجاد یک فضای زیبا و در عین حال ساده میباشد که از تراکم وسایل گوناگون در آن خبری نیست. در طراحی دکوراسیون اداری از تابلوها، مجسمه ها و همچنین نقوشی در تزیین دکوراسیون داخلی استفاده میشود که از روش های متداول در اجرای دکوراسیون مدرن میباشند.

رنگ های سیاه و سفید در طراحی دکوراسیون مدرن بسیار مورد استفاده قرار میگیرند. رنگ های سیاه و سفید تضاد بسیار خوبی ایجاد میکنند و یکی از نکاتی است که یک شرکت طراحی دکوراسیون حرفه ای همیشه مد نظر قرار میدهد. در طراحی دکوراسیون مدرن از تک رنگ به منظور رنگبندی کفپوش ها استفاده میشود. رنگبندی ترکیبی باعث شلوغ شدن محیط شده و با یک دکوراسیون مدرن تناسبی ندارد.

بسیاری از مردم بخصوص در ایران فرش را از لازمه های یک دکوراسیون داخلی میدانند. برای دکوراسیون مدرن باید توجه داشت از فرش هایی استفاده شود که تک رنگ بوده و مانند سایر فرش های ایرانی از رنگبندی های شلوغ و متنوع برخوردار نباشد. ابعاد فرش نیز نباید به گونه ای باشد که کل فضا را نپوشاند و پوشیده شدن قسمتی از فضا کفایت میکند. چیدمان مبلمان در طراحی دکوراسیون مدرن نباید دارای پیچیدگی باشد. برخلاف مبلمان های سلطنتی که از چینش خاصی مانند L‌ برخوردار هستند، در دکور مدرن ، مبل ها باید با فاصله روبروی یکدیگر قرار بگیرند.

لوازم کوچک دکوری در طراحی دکوراسیون مدرن باید از نوع هنری انتخاب و استفاده شوند. استفاده از لوازم دکوری هنری باعث تلقین حس مدرنیزه به ساکنین منزل میشود. از جمله قسمت هایی که در طراحی دکوراسیون داخلی به سبک مدرن باید دستخوش تغییر باشد حمام است. میتوانید  وان به کار رفته در حمام را از طریق یک صفحه شیشه ای با قسمت های دیگر جدا کنید که جزو موارد بسیار پرکاربرد در طراحی دکوراسیون مدرن میباشد. دوش های قدیمی را حذف کرده و دوش های مدرن استفاده کنید. دوش های مدرن شکل خاص و مدرنی دارند که آب را به همه جهات میپاشند.

استفاده از گلدان های کوچک و همچنین درختچه هایی که در گلدان قرار دارند نکاتیست که با هزینه کمتر نسبت به باقی موارد میتواند برای یک طراحی دکوراسیون مدرن مناسب باشد. شرکت دکوراسیون داخلی رام دکور که از افراد با تجربه و معماران با زبده برخوردار است، میتواند یک دکوراسیون داخلی را به صورت مدرن با زیبایی هر چه تمام تر طراحی و اجرا کند.

10 / 10
از 1 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :